Ettetellimine tagab püsilillede saadavuse kevadel 2021!

Meie koostööpartnerid Hollandis pakuvad väga suurt püsilillede valikut, sealhulgas tuhandeid ja tuhandeid kõrget iluaianduslikku väärtust omavaid sorte, mis on võimelised ka Eesti oludes edukalt talvituma ja aiataimedena oma kaunidust pakkuma. Kuna sordivalik on väga väga suur, siis pole otstarbekas ehku pele kogu sortimenti sisse osta.

Leidsime probleemile lahenduse ettetellimise näol. Oleme oma veebipoes eestindanud ja teieni toonud ligemale üle kolme tuhande erineva püsilille, mida on võimalik tellida 6 tk korraga ühest sordist ja mis tõenäoliselt üksikmüüki ei jõuagi. Kui jõuavad, siis hind ühe taime kohta on kindlasti kallim, kui kuuspakina ostes. Taimed on P9 või P11 pottides, mõned neist on moodustanud tervikliku juurepalli, kuid mõned neist on alles noore pistiku staadiumis. On ka aktiivses kasvufaasis taimi, mida tuleks kevadiste hiliste öökülmade eest kaitsta.

NB! Aiasõber garanteerib 6 kaupa ette tellitavate püsilillede saadavuse umbes 90-95 protsendi ulatuses. Murekoht on selles, et elustaimedega võib igal ajahetkel juhtuda midagi ebasoovitavat. Olgu siis tarnija laos, transpordil või Aiasõbra müügiplatsil. Väljastama hakkame ette tellitud püsililli ja ka muid istikuid umbes 20-nda aprilli paiku.

Tasumine toimub siis, kui klient on kauba kätte saanud. Aiandisse ise järgi tulijad saavad ostu eest maksta kohapeal pangakaartiga või sularahas, kuid posti teel tellijatele saadetakse arve siis, kui kaup on komplekteeritud, pakendatud ja väljasaatmiseks valmis.

NB! Tellimusi 6 tk püsililledele võtame vastu kuni 10-nda märtsini 2021. Pärast nimetatud kuupäeva ei ole enam võimalik tellimusi tühistada.

Palju toredaid leide meie talvises veebipoes soovib Aiasõber – sõber Sinu kõrval!