Sündmused 2024

  • Avame Aiasõbra aiandi 20-ndal aprillil, 2024 kell 9.00 hommikul. Laupäev.  Taaskord pakume rikkalikku valikut õuetaimi. Sortimendis on roosid, püsililled, ilupuud ja -põõsad, marjakultuurid ja palju muud huvitavat. Ei puudu ka lillesibulad ja aianduskaubad. Eriti rikkalik valik on Hea Hind kategoorias noori paljunduspottides istikuid.
  • Külasta meid Türi Lillelaadal 17-19 mail, 2024. Reede, laupäev ja pühapäev. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede ja rooside valikut.
  • Suve alguse pöörane osturalli toimub 20-22. juunil, 2024. Neljapäev, reede ja laupäev.  Pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Mida täpselt – jälgige reklaami meie kodulehel ja FB kontol. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra istikute suvealguse osturallil.
  • Avatud talude päev 2024 Aiasõbras 20 – 21 juulil. Laupäev ja pühapäev.  Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit  . Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega.
  • 21. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00on võimalus tasuta osaleda juhendatud aiaringkäikudel püsilillede kollektsiooniaias. Programmi veel ka täiendame. Jälgige teadaandeid meie kodulehel.
  • Neljandad Püsilille Päevad!  27 – 28 juulil, 2024. Laupäev ja pühapäev. Ürituse raames valitakse Eesti Aasta Püsilill 2024. Toimumiskoht on Palusalu Aias Põlvamaal. Asjatundjatest koosnev žürii kuulutab Eesti Aasta Püsilill 2024 välja laupäeval, 27. juulil kell 14.00. Samas selgitatakse välja ka rahva lemmik. Jooksva info saamiseks soovitame liituda FB grupiga Püsililled Eestis.

Vaatamisväärsused

  • Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 10. juuni – 31. august, 2024. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailutaime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 5 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka ostuinfo alt.