Sündmused 2023

  • Avame Aiasõbra aiandi 20-ndal aprillil, 2023 kell 9.00 hommikul. Neljapäev.  Taaskord pakume rikkalikku valikut õuetaimi. Sortimendis on roosid, maasika frigo taimed, püsililled, ilupuud ja -põõsad, marjakultuurid ja palju muud huvitavat. Ei puudu ka lillesibulad ja aianduskaubad. Eriti rikkalik valik on daaliate juurikaid.
  • Külasta meid Türi Lillelaadal 19-21 mail, 2023. Reede, laupäev ja pühapäev. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede ja rooside valikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.
  • Jaanikuu pöörane osturalli toimub 20-22. juunil, 2023. Teisipäev, kolmapäev ja neljapäev.  JPakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Mida täpselt – jälgige reklaami meie kodulehel ja FB kontol. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra istikute osturallil.
  • Avatud talude päev 2023 Aiasõbras 15 – 16 juulil. Laupäev ja pühapäev.  Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit  . Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega.
  • 16. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00on võimalus tasuta osaleda juhendatud aiaringkäikudel kollektsiooniaias. Programmi veel ka täiendame. Jälgige teadaandeid meie kodulehel.
  • Kolmandad Püsilille Päevad!  28 – 30 juulil, 2023. Reede, laupäev ja pühapäev. Ürituse raames valitakse Eesti Aasta Püsilill 2023. Asjatundjatest koosnev žürii kuulutab Eesti Aasta Püsilill 2023 välja pühapäeval, 30. juulil kell 14.00 Aiasõbra aiandis Tüki külas, Tartumaal. Samas selgitatakse välja ka rahva lemmik. Jooksva info saamiseks soovitame liituda FB grupiga Püsililled Eestis.

Vaatamisväärsused

  • Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 10. juuni – 31. august, 2023. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailutaime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 5 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka ostuinfo alt.