Aiandi müügiplats

Aiasõbra aiand asub aadressil Ändi tee 18, Tüki küla, Tartu linn, 61411 Tartu maakond, Eesti 

Aiand on aastal  2024 avatud  20. aprill – 01. oktoober 

E – R  9- 18       L 9 – 15     P  SULETUD

Tasuda saab ostude eest pangakaartiga ja sularahas. Kõik Aiasõbra hinnad kodulehel, müügiplatsil ja avalikel müügiüritustel sisaldavad käibemaksu 20% ja on esitatud eurodes. Hindade erinevuse korral veebis, aiandis ja reklaamtrükistes kehtivad alati hinnad, mis on aiandis. Aiasõber teeb kõik endast oleneva, et selliseid juhtumeid esineks võimalikult vähe. NB! Parema teenindamise ja turvalisuse kaalutlustel on aiandisse paigaldatud videojälgimise ja -valvesüsteem.

Kliendikaart

Aiasõbra püsikliendiks saab aiandis registreerida ID-kaartiga. Toimingu teostab klienditeenindaja kassas minuti jooksul. Püsikliendi soodustus 5% hakkab kehtima koheselt. Soodustuse saamiseks peab edaspidi kliendil olema ID kaart kaasas ja ta peab ostu sooritamisel selle esitama klienditeenindajale enne ostu eest tasumist. Hilisemaid pretensioone ei arvestata. Soodustus ei laiene kampaania toodetele ja hea hinnaga istikutele. ID kaardi põhine püsikliendi soodustus kehtib aiandis kohapeal kaupade ostmisel.

Maksetähtajaga ülekande arve väljastamisel küsime pildiga kehtivat ja isikukoodi sisaldavat dokumenti.

Aiandis ei ole soovitatav

  • Jätta kaasavõetud lapsed järelevalveta;
  • Kanda kõrge kontsaga jalanõusid; suitsetada; võtta kaasa lemmikloomi;
  • Teisaldada markeeringuid, vigastada taimi, kiusata konni või teisi kohalikke looduseasukaid jms.

Aiasõber palub tungivalt klientidel arvestada meie aiandi klienditeenindaja asjakohaste märkuste ja tähelepanu juhtimisega.

Ohtlikud objektid aiandis

  • Lahtine kraav. Soovitame liikuda ettevaatlikult, lapsi mitte jätta järelevalveta.
  • Võimalike lahtiste okste leidumine suurte puude võrades. Ettevaatust tuulise ilmaga puude all liikudes.
  • Paigutine ebatasane reljeef. Jalgade ette vaatamine tuleb alati kasuks, et mitte komistada.
  • Putukad ja väikeloomad võivad nõelata, hammustada ja tekitada muul moel ebameeldivusi. Tiigis elab kobras, on nähtud rästikut, hulgaliselt konni, vesirotte, mullamutte, erinevaid linde ja muid looduse asukaid. Kui Sina neid ei häiri, ei tee nemad ka Sulle kahju.
  • Väike sõbralik pere taksi ja meie töötajate stressimaandamise koer, kes vahel teeb kõva häält vaid sellepärast, et oma tähtsust rõhutada.  Ära tee temast väljagi. Ta tuleb vahel ligi ja lihtsalt võtab Sinult lõhnaproovi ega küsigi selleks luba.