Sündmused Aiasõbras 2023

Avame aiandi külastajatele 20. aprillil, 2023 kell 9.00 hommikul. Neljapäev. Pakume taaskord rikkaliku valiku roose, ilupuid ja põõsaid. Mõistagi eriti hea sortiment on püsililledest. Ei puudu ka lillesibulad, maasika frigo taimed, marjapõõsad. Ei puudu ka lillesibulad ja aianduskaubad.
Külasta meid Türi Lillelaadal 19-21 mail, 2023. Reede, laupäev ja pühapäev. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede ja rooside valikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.
Jaanikuu pöörane osturalli toimub 20-22. juunil, 2023. Teisipäev, kolmapäev ja neljapäev. Ja-jaa – nädal aega sel korral! Selle nädala jooksul pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Mida täpselt – jälgige reklaami meie kodulehel ja FB kontol. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra istikute osturallil.
Avatud talude päev 2023 Aiasõbras 15 – 16 juulil. Laupäev ja pühapäev. Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit. Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega.
16. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00 on võimalus tasuta osaleda juhendatud aiaringkäikudel kollektsiooniaias. Programmi veel ka täiendame. Jälgige teadaandeid meie kodulehel.
Kolmandad Püsilille Päevad!  28 – 30 juulil, 2023. Ürituse raames valitakse Eesti Aasta Püsilill 2023. Asjatundjatest koosnev žürii kuulutab Eesti Aasta Püsilill 2023 välja pühapäeval, 30. juulil kell 14.00 Aiasõbra aiandis Tüki külas, Tartumaal. Samas selgitatakse välja ka rahva lemmik. Jooksva info saamiseks soovitame liituda FB grupiga Püsililled Eestis.