TUTVU AIASÕBRA UUENENUD KODULEHEGA!

Kallid aiahoolikud, Aiasõbral on hea meel teada anda, et meie veebilahenduse uuendamine on lõpusirgel. Endiselt on võimalik kodulehelt saada teavet eesti-, inglise- ja vene keeles. Ainult  eestikeelsena on esitatud liigikirjelduste moodul, samuti sisulehed Meie haljastajad, Praktikale!, Artiklid ja taimede lühikirjeldused, mis avanevad pildil klõpsates.  Siinkohal ülevaade lisandunud võimalustest;

1.      Ostukorvi moodul koos tellimuste edastamise rakendusega.
2.      Videogalerii, mis sisaldab edaspidi üha rohkem ülevaate ja õppefilme püsililledest, iseäranes aga aed-päevaliiliatest, samuti ilusatest vaadetest ja haljastuslahendustest.
3.      Pildigaleriid. Fotod OÜ Aiasõbralt. Musitseerivad Merle Trestip ja Toomas Pihlau.
4.      Meie haljastajad nupule klõpsates saad ülevaate Aiasõbra koostööpartneritest ja nende pakutavatest võimalustest.
5.      Kahe tootefoto paralleelse vaatamise võimalus, mis näitab ühte ja sama taime erinevas kasvufaasis või valguses.
6.      Artiklite moodul, milles saab aja jooksul trükimeedias ilmunud Aiasõbra inimeste kirjutisi lugeda.
7.      Soodustoodete moodul, mis koondab automaatselt kõik soodushinnaga tooted ühe nupu alla. Enam pole tarvidust mööda veebi soodsaid tooteid eraldi taga otsida.
8.      Allalaaditavate pdf ja xlsx hinnakirjade formaat on kaasajastatud.
9.      Liigikirjelduste vaatamise võimalus on viidud nüüd iga toote juurde, millel liigikirjeldus on andmebaasis olemas.
10. Sisulehel Turistile antakse ülevaade eelolevatest sündmustest Aiasõbras, vaatamisväärsustest ja muudest reisimise juurde kuuluvast Aiasõpra puudutavast teabest.
11. Kindlasti tasub tutvuda ka ostu- ja tellimisinfoga, mis on viidud paremini vastavusse tegeliku eluga.
Soovime kõigile rohetegijatele vaprat vastupidamist meile omasele karmile talvele ja kevadel siis … uute kohtumisteni!
Aiasõber – Sõber Sinu kõrval!