Kauaoodatud helmikud on saadaval!

Hea uudis Aiasõbralt Taimesõbrale on see, et kauaoodatud helmikpöörised on nüüd saadaval. Helmikpöörised on põnevad aiailu taimed, mida Eesti aedades üha enam kasvatatakse. Rohkem saab nende kohta lugeda Aiasõbra kodulehelt aadressil: http://www.aiasober.ee/index.php?Menu=3&ID=267&Lang=est

 Taimed on hetkel istutatud P9 (serv 9 cm) pottidesse ja nad on saanud tänaseks 5-6 päeva juurduda selliselt, et taimede kasvamine pärast ümberistutamist on juba uuesti alanud.
 
Pakutavate sortide kohta leiad rohkem infot meie kodulehelt http://www.aiasober.ee/ kui klõpsad nupul „Tooted“ ja valid kataloogi „Helmikpöörised ja hostad“. Sordi lühikirjeldus ilmub nähtavale klõpsates pildil või tooteinfol.
 
Meile saab helistada tel 735 1278, 528 6296 või 551 0131. E-post: aiasober@aiasober.ee
 
Aiandi asukoha kaart ja sõiduinfo on aadressil: http://www.aiasober.ee/index.php?Menu=7&Lang=est
 
Toredat kevade jätku soovides,
 
Sinu Aiasõber
 
PS! Paljud pojengide sordid on hakanud õievärvi näitama. Praegu on suurepärane võimalus valida pojeng aeda õie tegeliku värvi järgi. Muul ajal pojenge ostes tuleb aga usaldada pilti, mis olles läbinud mitu arvutit teel fotoaparaadist trükikotta, võib olla vahel kaotanud suure osa oma reaalsest tonaalsusest.
Veel õitsevad püsililledest meie aiandis tähtputked, aed-kuldkannid, lupiin, kivirikud, kullerkupud. Mõned enelad, põõsasmaranad ja mitmed teised taimed.
Olete oodatud vaatama ja nautima.
 
Aiasõber