Aiasõber on esindatud Tartu Maamessil 17-19 aprillil.

Hea lille ja taimesõber, kui oled plaaninud külastada Lõuna-Eesti suurimat maateemalist kevadüritust, siis kasuta head võimalust ka Aiasõbra taimedega tutvumiseks. Meie väljapaneku leiad Tartu Näituste B hallist. Kuulame meelsasti uudiseid Sinu aiast, vahetame vastastikku aianduslikke näpunäiteid ning jagame rõõmuga oma kogemusi.

 
Messihallis pakume põhjaliku valiku daaliate juurikaid ja gladioolide mugulsibulaid. Nende kahe taimeliigi arvukaid sorte on Eestimaa koduaedades kasvatatud juba vana-vana-vanaemade aegadel ja nad kuuluvad vaieldamatult meie aiakultuuri raudvara hulka.
Loe kasvunõudeid ja liigikirjeldust meie kodulehelt:
Daaliate kohta siit
Gladioolide kohta siit
 
Võimalus on soetada endale meie boksis ka De Ree firma kvaliteetseid, värvipildiga pakendis peenraetiketiga varustatud püsililli.
Hostad
Päevaliiliad
Teisi püsililli, samuti ilupuid ja põõsaid pakume messil mõõdukas valikus, sest pind on piiratud. Samas olgu mainitud, et meie taimeplats asub messihallist vaid 7 minuti autosõidu kaugusel Tallinna maanteed pidi linnast välja. Kohapeal on tunduvalt suurem valik. Messihallis saab ostude eest tasuda sularahas, kuid meie müügiplatsil on ka pangakaartiga tasumise võimalus. Lisaboonus on see, et müügiplatsi hinnad on alati 10% soodsamad. Tasub kohaletuleku vaeva.
 
Ära kurvasta, kui Sa pole plaaninud külastada Tartu Maamessi. 25-27 aprillil oleme esindatud Pärnu aiandusmessil. Osaleme ka Tallinna laadal, mis toimub 2, 3 ja 4-ndal mail Saku Suurhalli juures. Rohkem loe siit;
Samuti oleme esindatud koduaia laadal Luige Kevad 2008, mis toimub 9, 10 ja 11-ndal mail Luigel. Rohkem loe siit;
16, 17 ja 18-ndal mail saab meiega kohtuda, juttu ajada ja taimi osta Türi Lillelaadal. Lillelaada info leiad siit:
23, 24 ja 25-ndal mail oleme esindatud Nurme laadal Pikknurmes Jõgevamaal. Rohkem loe siit:
 
Täiendav asukoha ja hinnainfot leiad meie kodulehelt http://www.aiasober.ee/  Aga võid ka helistada ja küsida enam teavet tel 735 1278, 528 6296 või 551 0131. E-post: aiasober@aiasober.ee
 
Toredat kevade jätku soovides,
 
Sinu Aiasõber