2002 püsilille

Startisime juba vanal aastal uue programmiga "2002 püsilille!". Soovime oma klientidele pakkuda võimalust soetada Eesti kontekstis väga suurt valikut püsilillede istikuid ja seda soodsamalt, kui suvealguse tavapärased hinnad aiandites. Seepärast koostasime püsililledest sortimendi, mille raames pakume taimi kuue kaupa komplektis. See tähendab, et ühest sordist saab korraga osta mitte vähem kui 6 istikut. Miks just selline number? Suurema osa püsilillede puhul on soovituslik istutusnorm haljastamisel vahemikus 3-9 taime m2-le. Enamikul juhtudel 5-7 taime. Seega siis ostes korraga 6 istikut, saab istutusalal haljastada keskmiselt ühe ruutmeetri jagu pinda. Tegemist on muidugi soovitusliku normiga, kuid samas võimaldab 6 kaupa müük pakkuda soodsamat hinda.

Programmis "2002 püsilille!" pakutavad istikud on turustamise hetkel P9 ja P11 (9 cm ja 11 cm) pottides valmis saabuval kevadel otse kasvukohale istutamiseks. Tellimusi saame väljastama hakata aprillikuu teisel poolel. Täpsem kuupäev võib olenevalt aprillikuisest ilmast ka pisut kõikuda. Igal juhul seisame oma meeskonnaga selle eest hea, et kõik taimehuvilised saaksid oma lemmikud kätte veidi enne istutushooaja saabumist või hiljemalt maikuu jooksul.

Programmis "2002 püsilille!" pakume ka reaalselt üle kahe tuhande erineva püsilille liigi ja sordi, millest enamikku on Eesti aedades võimalik õuetaimena kasvatada ning kasvukohal talvitada. Grupeeritud on meie kodulehel need taimed osaliselt liikide järgi ja osaliselt otstarbe järgi. Samas on ka tinglikke gruppe nt "Ebatavalised püsililled" ja "Muud ägedad püsililled". Kui selles osas peaks tekkima küsimusi või jääb midagi arusaamatuks, siis tasub klõpsida pilt suureks ja lugeda taime kirjeldust. Võib selguse saamiseks ka otse meie poole pöörduda.

Sortiment väheneb iga päevaga. Mida lähemale kevadele jõuame, seda kesisemaks jääb programmi "2002 püsilille!" taimevalik. Püüame jõudumööda läbimüüdud taimenimetused veebipoest eemaldada, kuid sellegipoolest võib ikkagi juhtuda, et mõnda soovitud sorti pole meil erinevatel põhjustel võimalik tarnida. Seniste kogemuste põhjal on tõenäosus tellimused soovitud koosseisus kätte saada keskmiselt 90-95% ulatuses. Ärgem unustagem, et taimne materjal on eluslooduse osa ja sellega võib igal ajahetkel juhtuda midagi sellist, mis meie plaanidesse ei sobi.

Maksmine toimub ikka siis, kui kaup käes on, kevadel. Arve leiate koos taimedega pakist, kuid saadame selle ka tellimusel antud e-posti aadressile.

Palju toredaid püsilille leide meie programmis „2002 püsilille“ soovib Aiasõber - sõber Sinu kõrval!

"Aiasõbra uusaata tervitust vaata siin: "[1]: https://www.dropbox.com/l/scl/AAAJN0VaKYcVkHM4TQZ8vPz7e7Zrdi6Wpzc