Pikk ostupäev! Totaalne soodustus miinus 35%!

Kõigi meie klientide rõõmuks toimub juba saabuval neljapäeval so 22. juunil Aiasõbra traditsiooniline PIKK OSTUPÄEV! Avame aiandi väravad külastajatele kell 5.00 hommikul rõkkava linnulaulu saatel. Kassa alustab -35%-lise soodustusega tööd kell 6.00. Pikk Ostupäev kestab kuni 21.00-ni. Suurimat valikut soodushindadega püsililli, roose ja puid-põõsaid saame pakkuda mõistagi varasematele saabujatele. Iga tunniga, mis üritus kestab, väheneb ka sortiment.

Veebipoes kehtib samuti 22.06.2017 miinus 35%-line soodustus aiandi lahtioleku ajal 5.00 - 21.00. Ainus mure veebipoega on see, et sellel päeval võib esineda häireid tellimuste komplekteerimisel ja mõned tellitud tooted võivad jääda klientidel saamata põhjusel, et need on just äsja aiandist ära ostetud ehk otsa saanud. Loomulikult teeme kõik meist oleneva, et tagada maksimaalne tellimuste täitmine. Pika Ostupäeva soodusmüügilt tellitud kaubad saadame välja kohe pärast pühi 2-3 päeva jooksul. Ise järgitulijatel palume tellitud taimed aiandist ära viia hiljemalt 30.juuni. Pärast nimetatud kuupäeva soodushind ei kehti.

VIHJE: Roosid tavahinnaga 11,95 saab Pikal Ostupäeval kätte vaid 7,77 eurtsi eest. Roosid tavahinnaga 12,95 maksavad üritusel kõigest 8,42 eurtsi. Rooside istikud on väga heas seisundis, õitsevad, või on õienuppudega, tugevate võrsetega ja on valmis uuele omanikule avama oma täis ilu juba saabuval suvel.  On ju soodne?! NB! Rooside tellimisel postiga saatmiseks tuleb kliendil arvestada võimalusega, et mõned noored võsud võivad viga saada. Üldjuhul taim taastud sellest hõlpsasti.

Tooted, mida süsteem ei lase ostukorvi panna on mõeldud aiandis kohapeal ostmiseks, kuna nende postiga saatmine võib olla taimele ohtlik või muul moel ebasoovitav.

Soodushind ei kehti P9 (9cm paljunduspott) noortaimedele sh ettekasvatatud liiliatele ja juba soodushinda omavatele istikutele. Näiteks elupuu Brabant.

Palju põnevaid leide meie aiandis või veebipoes soovides: Aiasõber - sõber Sinu kõrval!