Roosiistikud 6 tk pundis naistepäeva puhul ülisoodsad!

Korraliku 2 aastase harunenud roosiistiku saab kümne päeva jooksul tellides Aiasõbrast kätte vaid 7,99 euri /tk. Roosid saabusid äsja müüki. Oleme istikud üle vaadanud, need on terved, normaalselt arenenud, värske ja hea kaubandusliku välimusega ning ootavad omanikku. Taimed on hetkel paljasjuursed, juured ja pealsed on professionaalselt lõigatud, pakendatud 6 istikut pundis, juured on kuivamise eest kaitstud niiske turbaga. Saame oma klientidele pakkuda väga head hinda vaid piiratud aja jooksul. Nii soodsat hinda sel aastal rohkem pakkuda ei ole võimalik. Võta või jäta!

Kampaania kehtib ainult paljasjuursete roosiistikute kohta, mis on pakendatud 6 kaupa. Kõik taimed pakendis on ühest sordist. Igale pakendile on lisatud korralik värvipilt. Iga kampaaniatellimusega saab ostja tasuta kaasa Aiasõbra värvitrükis Istutaja meelespea. UUS! Kampaania kehtib kuni 18 märts kaasa arvatud või kuni kaupa jätkub. Tellimused saadame välja 3-5 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui märtsi kuul. Ostjal peab omal olema võimekus istikud istutada ajutisse kasvukohta, näiteks pottidesse, kust juunis saab juba kasvavad taimed peenrale istutada. Usume, et rohenäpule ei valmista selline tegutsemine raskusi ja oluline hinnavõit tasub end kuhjaga ära. Mõne nädala jagu on võimalik madalal temperatuuril istikuid säilitada ka lihtsalt niiske turba sees hoituna.

NB! Kampaania soodustus kehtib ka nendele, kes on juba varem tellinud paljasjuurseid roosiistikuid 6 tk pundis, kuid sellisel juhul, kui klient on nõus taimed juba märtsis kätte saama. Tellimusele lisandub Aiasõbra tavapärane postimaks 5.90. Kaubad toimetab kätte kullerifirma DPD (kui klient ei soovi teisiti). Vali vasakul menüüs 'Roosid' ja seejärel '6 tk pundis, paljasjuursed'.

Ja veel: tegemist ei ole kasvuhoones talvel poogitud nö tuuturoosidega, vaid põllul kasvatatud kvaliteetse kaubaga.

Palju toredaid leide meie veebipoes soovides Aiasõber - sõber Sinu kõrval!