2017 Sortiment tellimiseks valmis!

Oleme hooaeg 2017 nimel kõvasti vaeva näinud ja nüüd on tulemused Teie ees. Järgmise hooaja sortiment on veebis nähtav ning võimalik on hakata tellimusi vormistama. Täiesti uus istikute rühm meie sortimendis on roosid. Pakume rikkalikus valikus kaheaastaseid tugevaid ja hästi harunenud kvaliteetseid kultuurrooside istikuid. Kui võrrelda neid kodumaisete nö tuuturoosidega, mis on vaid pisut odavamad, kuid samas tunduvalt nooremad, siis kahtlemata aiapidaja jaoks rõõm rikkalikust õitsemisest saabub kiiremini kasutades oma aias meie kaheaastaseid istikuid.

Sortimendis 2017 leidub esmakordselt väga rikkalik valik okaspuude väikevorme, mille vastu paljud pisikeste aedade omanikud on suurt huvi üles näidanud ja meilt nõudnud nende müüki võtmist.

Pommuudis 2017 on muidugi täidisõielised tolmukavabad liiliad. Tegemist on idaliiliate (Lilium orientale) uute kaasaegsete aretistega, kelle tolmukad on aretustegevuse käigus muundunud õite lisakroonlehtedeks andes tulemuseks täidetud õied.

Jätkuvalt pakume kohalikke Aiasõbras aretatud aed-päevaliiliate hübriide. Tegemist on 4 aastaste (viies kasvuaasta algab saabuval kevadel) heas ümberistutamise suuruses puhmikutega, mis tagavad korraliku õitsemise juba saabuval suvel ja mida on võimalik ka varsti jagada. Nimede panemisega hübriididele teeme algust juuli lõpul ja augustis 2017. Seni on võimalik eestimaiseid päevaliiliaid Aiasõbrast soetada numbrite järgi. Ostjal on senini võimalus panna taimele nimi ise ja omal soovil.

Lisaks valik hea vastupidavusega paljasjuurseid kvaliteetseid hekitaimi, pookealuseid, maasikate frigotaimi ja palju muud. Ühtkomateist on veel sortimenti ka lisandumas, näiteks gladioolide ja liiliate sibulaid, seemneid ja mõningane valik suvelilli ning lilleampleid. Jälgige meie kodulehte. Tellitud kaupade väljastamisega teeme algust aprillis, valdavalt saadame istutusmaterjali välja maikuu esimesel poolel. Loodetavasti saab igaüks millegi toreda ja sobiva üle rõõmustada.

Palju toredaid leide meie veebipoes soovib Aiasõber - sõber Sinu kõrval!