Uskumatult hea uudis kõigile floksisõpradele!

Kevad läheneb jõudsalt ning meil on hea meel teatada, et Aiasõbras on tulemas õiterohke flokside aasta. Kas oled selleks valmis? Sel hooajal on meil pakkuda ligemale 60 erinevat aedfloksi sorti. Lisaks veel hulk padjandflokse. Loodetavasti pakub Aiasõber Eesti suurimat aedflokside valikut. Tõsimeelsetel floksihuvilistel on hea võimalus panna Aiasõbrast hangitud floksidega alus korralikule floksikollektsioonile. Flokside kohta saab rohkem lugeda http://www.aiasober.ee/liigikirjeldused/102 meie kodulehel.

Soovime üllatada suurepärase istikukingitusega kõiki kliente, kes tellivad Aiasõbra kodulehelt ostukorviga korraga vähemalt 10 floksi. Olgu mainitud, et 26 erinevat aedfloksi sorti on saadaval soodushinnaga 1.95. Nii suurt valikut flokse nii hea hinnaga … selline pakkumine ei pruugi korduda niipea. Korraga 10 floksi tellijale anname kaasa kingituseks istikukomplekti, milles sisaldub kolm eksklusiivset aiailutaime: Kopsurohi ’Smokey Blue’ (http://www.aiasober.ee/tooted/püsililled/varjutaimed/1643 ) Karvane kõreliilia (http://www.aiasober.ee/tooted/püsililled/varjutaimed/1910 ), Pööris-kipslill (http://www.aiasober.ee/tooted/püsililled/muud-püsililled/638 ). Kingituse kogusumma on 5,85 eurot. Kingitus lisatakse ka nendele, kes on juba tellinud 10 floksi korraga, samuti neile, kes soovivad oma varasemat tellimust täiendada nii, et selles sisalduks 10 floksi. Näiteks: 30 floksi tellija saab kolm kingikomplekti.

Lisaks floksidele on Aiasõbral pakkuda palju muudki huvitavat. Tutvu meie sortimendiga aadressil http://aiasober.ee/tooted/

 

Aiasõber – sõber sinu kõrval!