Kataloog "Aiasõber - sõber sinu kõrval!"

Kataloog  jõuab sel aastal laialdaselt Eesti aiapidajateni 3-ndal mail Maalehe vahel ja maikuu esimestel päevadel ajakirja Maakodu vahel. Kataloogi saavad nimetatud väljaannete tellijad kui ka kioskitest ostjad. Soovijatele saame saata selle posti teel ümbrikus. Kataloogis leiad varjutaimede, kõrgete püsilillede, siilkübarate,  marjakultuuride, lehtpõõsaste ja lillesibulate leheküljed. Mõistagi ei puudu ka päevaliiliad ja info päevaliiliate nädala kohta. Samuti oleme avaldanud möödunud aasta päevaliiliate nädala raames konkursside „Joonista päevaliiliat“ ja „Pildista päevaliiliat“ parimad tööd. Omaette hõrgutiste lehekülg on taimegurmaanidele. Oleme kataloogi kokku pannes mõelnud ka floksisõpradele, okaspuude huvilistele  ja neile, kes tunnevad huvi soodustoodete vastu. Kataloogist leiab Aiasõbra asukoha kaarti, aiandi lahtioleku aegade kohta teavet, samuti ostuinfo.

Kahjuks suurem osa meie pakutavast sortimendist ei mahu kataloogi 24-le leheküljele. Seepärast on mõistlik aiandist ise mingil hetkel läbi astuda ja kõike oma silmaga järgi vaadata.
Aiandi avame sel aastal juba 18-ndal aprillil, see on paar päeva varem, kui tavaliselt. Kes on otsustanud külastada 19-21 aprillil toimuvat Maamessi Tartu Näitustel, siis nende jaoks on hea võimalus messilkäik ja Aiasõbra aiandi külastus ühitada.
Palju toredaid hetki meie kataloogi seltsis ja aiandis soovib
Aiasõber – sõber sinu kõrval!