Aiand avatud: 20. aprill - 1. oktoober | E-R 9.00-18.00 | L 9.00-15.00 | P suletud(+372) 552 9369aiasober@aiasober.ee

Hiidiisop ‘Rosie Posie’ (6 tk)

LAT: Agastache 'Rosie Posie'®
ENG: Anise hyssop 'Rosie Posie'®(6 pcs)
RUS: Многоколосник фенхельный 'Rosie Posie'® (6 шт)

Algne hind oli: 29.75€.Current price is: 28.26€.

1 laos

Komplektis sisaldub 6 taime ühest ja samast sordist. Hea hind. Tootekategooria viimased saadaolevad komplektid kevadeks 2025. Sortimenti hooaja vältel ei täiendata. Ettetellimise kevadiseks hooajaks 2026 avame uuesti novembris.

1 laos

  • Päikeseline kasvukoht
  • Parasniiskele pinnasele
  • Poolvarjuline kasvukoht
  • Putukaid meelitav
  • Sobib lõikelilleks

Lisainfo

Kliimatsoon

Kasvukõrgus

Õitsemise aeg

Poti suurus

Kirjeldus

Oma kodumaal Põhja-Ameerikas kasvab püsikuna, meil enamasti suvelillena. Kui kasvukohta hästi valida ja taime pisut poputada, võib ka tema mitmeaastasena kasvatamine õnnestuda. Proovimine tasub kindlasti ära, sest tegu on väärtusliku ja ilusa kultuurtaimega. Lehed meenutavad nõgeselehti, varred on püstised ja õisikud tähkjad. Nagu harilik iisopki, meeldib ta mesilastele, õied meelitavad ligi kimalasi ja liblikaid. Sobib aktsenttaimeks püsilillepeenrasse, rühmana loodusaeda või avarasse terassipotti koos mitmesuguste taimedega. Lihtne kombineerida paljude teiste püsililledega ja madalakasvuliste lehtpõõsastega. Hea lõikelill, tugeva sidruni aroomiga, ideaalne komponent kuivseadete ja talvekimpude valmistamiseks! Ei talu liigniiskust! Vali soe ja kuiv kasvukoht, kata talveks kergelt kuuseokstega.

ENG: The set includes 6 plants of the same variety. Good price. Last available sets in the product category for spring 2025. The assortment will not be replenished during the season. We will open pre-orders for the spring season 2026 again in November.

RUS: В набор входит 6 растений одного сорта. Хорошая цена. Последние доступные наборы в категории товаров на весну 2025 года. Ассортимент в течение сезона пополняться не будет. Предзаказы на весенний сезон 2026 года мы снова откроем в ноябре.

Go to Top