Aed-päevaliilia - kaasaegse maakodu vapilill!

Head aiasõbrad ja taimefännid, meil on hea meel teada anda, et uuendused 2011-nda aasta sortimendis on kodulehele sisse viidud. Samuti hinnad on paigas nii eurodes kui ka kroonides. Meie poolest võid julgelt hakata järgmise aiahooaja plaane pidama - ja mida muud talvel aias nii väga teha ongi?

Aiasõbra 2011-nda aasta hooaja tunnuslause on: Aed-päevaliilia - kaasaegse maakodu vapilill!. Loodame pakkuda suurimat võimalikku valikut aed-päevaliiliaid Eestis. Läinud suvel alustasime aed-päevaliiliate kollektsiooni rajamist. Suutsime sellesse istutada 170 erinevat sorti, mille õitsemist saab saabuva suve juulis-augustis nautida.

18-24 juulil, 2011 korraldame aed-päevaliiliate nädala, mille raames esmaspäevast pühapäevani toimub mitmeid üritusi, mille eesmärgiks on nende suurepäraste aiailu taimede väärtustamine Eesti aiapidajate jaoks. Igal ürituse nädalapäeval tutvustame soovijatele värskelt rajatud kollektsiooni ja saab kuulata teemakohast loengut. Nädala raames kuulutame välja ka parima aed-päevaliilia foto konkursi. Võitjale auhind. Oodata on mitmeid külalisi-esinejaid, kuid kõike ei saa praegu siin ka ära lobiseda.

Suvekava kohta rohkem teavet leiad alates märtsist meie kodulehel, samuti teavitame kõiki listiga liitunuid e-kirja teel. Lisaks on ilmumas ilus omapärane värvipiltidega trükiväljaanne: Aed-päevaliilia - kaasaegse maakodu vapilill, mis annab mitmekülgset teavet nimetatud taimede kohta ja milles on muuhulgas äratoodud Aiasõbra ürituste kava 2011.

Jää meiega, sest tuleb põnev hooaeg.

Sinu Aiasõber