Reedel ja laupäeval puittaimed hea hinnaga

Vastu tulles klientide soovile pakume saabuval reedel ja laupäeval (15-16 juunil) kampaania korras 35 %-list soodushinda kõikidele puittaimedele. Puittaimedeks on lehtpõõsad, marjapõõsad sh mustikad, jõhvikad, vaarikad ja samuti heitlehised ilupuud. Kampaania soodustus kehtib ka kõikidele iileksitele ja kõrrelistele. Lisaks on aiandis ja veebipoes saadaval suur valik Hea hinnaga P9 potis istikuid 1.65 euri tk  ja P11 potis istikuid 2.65 euri tk. Jätkuvalt on saadaval laialdane valik roose 35 %-lise allahindlusega. Okaspuudele kehtivad juba soodushinnad, mistõttu kampaania soodustus nendele ei laiene. Palume postiga tellijatel panna toote kirjelduse juures tähele märget, kui taim ei ole postiga saadetav. Suuremaid puid ja õrnemate võsudega taimi me kahjuks posti teel saata ei saa või kui ilmneb oht taimetervisele, siis jätab Aiasõber enesele õiguse selliseid taimi posti teel mitte väljastada.

Aiandis kehtib kampaania reedel (15. juunil) kell 9.00 - 18.00 ja laupäeval (16. juunil) kell 9.00 - 15.00. Veebipoes kehtib kampaania reedel alates 8.00 kuni esmaspäeva hommikul 8.00-ni. Kiirematele suurem valik, sest uut kaupa juurde ei tooda.

Tellitud kaubad saadame jooksvalt järgmise nädala esimesel poolel välja. Need kliendid, kes tellivad veebi poest istikud ja on märkinud, et tulevad ise järgi, siis palume oma kaubad ära viia hiljemalt 20-ndal juunil. Pärast märgitud kuupäeva ei kehti tellitud istikutele enam kampaaniahinnad ja meil pole võimalik tagada hoiustamist.

Palju toredaid leide meie veebipoes ja aiandis soovib Aiasõber - sõber Sinu kõrval!