Kõik püsililled ja roosid - 35% soodsamalt!

Klientide soovidele vastu tulles korraldame reedel ja laupäeval (8. ja 9. juunil) püsilillede ja rooside müügikampaania kolmandiku võrra soodsama hinnaga ehk miinus 35%. Vaid kahel päeval saab soetada kasvõi istutusala täie soodsa hinnaga püsililli ja roose. See on pakkumine, mis ei pruugi korduda niipea. Kiirematele reageerijatele mõistagi suurem valik. Soodushinnad kehtivad aiandis 8. ja 9. juunil aiandi lahtioleku aegadel, vastavalt siis R: 9-18 ja L: 9-15.Kes aiandisse kohale ei jõua, siis teadmiseks, et veebipoes on soodushinnaga püsililled saadaval reedel alates hommikul kella 8.00-st kuni esmaspäeva hommikul kella 8.00-ni. Tellitud kaubad saadame jooksvalt välja järgmise nädala esimestel päevadel. Veebipoest tellimisel võib reedel ja laupäeval juhtuda, et Aiasõber ei pruugi suuta tagada kõikide e-poest tellitud toodete tarnimist, kuna aiandis võidakse mõni toode ära osta enne kui jõuame selle veebist eemaldada. Palume klientide mõistvat suhtumist. Teeme kõik meist oleneva Teie paremaks teenindamiseks.

Soodustus ei kehti juba allahindlusega istikutele ja P9 / P11 pottides hea hinnaga taimedele. Püsililled on rohtsed mitmeaastased ilutaimed. Püsilillede hulka ei loeta marjakultuure, elulõngasid ega puid-põõsaid.

Nendel, kes tellivad veebipoest kampaania hindadega istikud ja tulevad ise järgi, palume oma komplektid aiandist ära viia nädala jooksul ehk hiljemalt 15-ndal juunil.

Palju toredaid leide meie aiandis ja veebipoes soovib Aiasõber - sõber Sinu kõrval!