Hooaeg 2018. Oluline teadaanne Aiasõbra fännidele!

Kallid iluaiandushuvilised, uudis selline, et suurem osa järgmise hooaja sortimendist on nüüd Aiasõbra veebipoes väljas. Edaspidi teeme jooksvalt vaid mõningaid väiksemaid täiendusi. Sel korral pakume eriti suurt valikut puittaimi ja rohtseid püsililli. Kahjuks saame sellist megavalikut pakkuda 6-ste komplektidena. St et osta saab ühest sordist kuus taime korraga. Samas võimaldab see pakkuda ka soodsamat hinda, kui on samadel sortidel üksikmüügis. Olgu mainitud, et 6-ste komplektide sortimendist jõuab üksikmüüki vaid kolmandik toodetest. Seepärast saavad suurimat sordivalikut nautida vaid need, kes teevad meie veebipoe kaudu ettetellimuse eelistades 6-seid komplekte. Ettetellimine tagab soovitud ilutaimede saamise ca 95 protsendi ulatuses. Maksmine toimub alles siis, kui olete kevadel istutusajal taimed kätte saanud või kui Teie tellimus on kevadel komplekteeritud.

Uudisena pakume suures valikus Daaliaid. Need on saadaval 5-ste komplektidena, st et tellida saab ühest sordist 5 taime korraga. Daaliad on ühe kaupa pakendatud värvipildiga väikepakenditesse. Üksikmüüki me daaliaid ei võta või kui, siis väga vähesel määral. Üksikmüügi hinnad on kindlasti kõrgemad, kui on ühe taime hind viieses komplektis. Ja olgem ausad – kui soovida aias mõne lille mõjujõudu suurendada, siis tulebki neid mitu tükki lähestikku istutada. Paljasjuurseid puittaimi on võimalik tellida nii 25 kaupa kui ka 100 kaupa. Üksikmüüki me sel korral paljasjuursetele puittaimede istikutele ei teosta.

Korraldasime veidi ümber ka P9 pottides hea hinnaga püsikute müügi. 9 cm servaga pottides istikuid pakume hinnaga 1,65 euri tk. Valikus on märksa rohkem erinevaid taimi, kui oli varem.

Uuel hooajal toome klientideni korraliku valiku pojenge, sealhulgas ka Itohi hübriide.

Kokku pakume üle 400 nimetuse tooteid, mida meie sortimendis pole varem olnud.

Kurvastusega peame teatama kulleriga pakkide kätte toimetamise hinna tõusust. Kõik suuremad postiteenuse osutajad Eestis on meile teada andnud juba jõustunud märkimisväärsest hindade tõstmisest. Uuel hooajal jääb tellimuste töötlemise ja kättetoimetamise tasu samaks (5.90 eurot) Omniva pakiautomaadi teenuse kasutajatel.  Kulleriga kätte viidavate saadetise tasu on uuel hooajal 7.90. Soovist kasutada pakiautomaadi teenust saab klient teada anda tellimisel kommentaaride lahtris vaba tekstina kirjutades sinna sobiva pakiautomaadi nimetuse ja asukoha. Näiteks: soovin pakki Peetri Selveri pakiautomaati.

Mõistagi võib alates aprillikuu keskpaigast tellimusele aiandisse alati ise järgi tulla. Kohapeal saame kliendikaartiga (ID kaarti põhine) pakkuda 5% soodsamat hinda, mida postiteenuse kasutajad ei saa kasutada.

 

Palju toredaid leide uueks hooajaks meie veebipoes soovib Aiasõber – sõber Sinu kõrval!