Uudis postiteel tellijatele.

Head sõbrad, vastu tulles meie tellijate rõhuva enamiku soovile postimaksu lähiajal mitte tõsta, on meil nüüd teada anda tore uudis. Aiasõbra tavapärane postimaks on jätkuvalt 5.90€. Arvestades asjaoluga, et enamik meie tellijatest eelistab tellida istutusmaterjali hulgal, mis mahub ära kasti mõõtmetega kuni 38 x 64 x 19 cm. Siis selliste tellijate jaoks ei muutu midagi. Seoses postiettevõtete kätte toimetamise tasu diferentseeritusega (hind sõltub paki kaalust ja suurusest) oleme ka meie sunnitud viima sisse oma tellimiskorda muudatuse, mis puudutab eelkõige neid kliente, kes tellivad peamiselt 2-3 liitrilistes, vahel ka suuremates pottides aktiivses kasvufaasis olevaid istikuid. Juhime ühtlasi meie tellijate tähelepanu asjaolule, et Aiasõbra postimaks on kulupõhine ning lisaks postitariifile sisaldab tellimuste komplekteerimise ja pakendamisega seotud kulutusi tööjõule ja pakkematerjalidele.

Toome siinkohal ära saadetiste kätte toimetamist puudutava osa uue sõnastuse Aiasõbra tellimisinfos.

KÄTTETOIMETAMISE TASU

EESTI.  Tavapaki postikulu. Aiasõbra tavapärane postimaks on 5.90€ ja kehtib tavamõõtmetega (38 x 64 x 19 cm) postipakkide kohta, mis mahutavad 8-12 kg olenevalt tellimuse koosseisust.

Maksipaki postikulu. Suuremahulistele või mitmeid 2-3 liitrilistes pottides aktiivses kasvufaasis taimi sisaldavatele tellimustele kehtib maksipaki postisaatekulu 9.90 €.  (38 x 64 x 39 cm) Suuremõõtmelistele istikutele (suuremad puud-põõsad või kõrgekasvulised mittekärbitavad püsikud õitsemise ajal) kehtib eripostikulu kuni 40 eurot ühe saadetise kohta.

LÄTI ja LEEDU. Tavapärane postimaks tavamõõtmetega (19 x 38 x 64 cm) postipaki kohta on 17 €. Tavapäraselt tuuakse Lätis ja Leedus pakk Teile koju kätte või mõnele teisele tellimuses osundatud aadressile. Kui soovite pakki saada postkontorisse või Omniva pakiautomaati, siis palume teha tellimusele sellekohane märge, lisades kommentaaridesse Teile sobiva pakiautomaadi asukoha.

Tellimisinfo muudatus hakkab kehtima alates 2-st septembrist, 2015.

Uute rõõmsate kohtumisteni,

Aiasõber – sõber Sinu kõrval!