Avatud kollektsiooniaed 23-24. juuli. Müügiplatsil neil päevil kõik püsililled miinus 20%.

Head sõbrad, meil on rõõm teada anda, et oleme otsustanud avada oma koduse kollektsiooniaia väravad 23- ja 24-ndal juulil tasuta kõigile huvilistele. Pakume võimalust jalutada liigirikaste koosluste vahel ja nautida aiataimede kesksuvist paraadi. Võimalik on näha ligemale kahte tuhandet erinevat aiailutaime, igaüks kaunis omal erilisel moel. Loomulikult on paljud taimed juba oma õied ära kandnud ja loomulikult on paljude taimede õitsemine alles ees. Kurvastamiseks pole siiski põhjust, sest paljudel neist on õitsemine täies väes just praegusel ajal.

Kollektsiooniaed on huvilistele avatud 23-24. juulil, 2015 Aiasõbra aiandi lahtioleku aegadel kell 8-19. Kollektsiooniaeda juhatab Aiasõbra klienditeenindaja aiandis.

Korraldatud ringkäik kollektsiooniaias koos aia perenaise Saimaga toimub 23-ndal juulil algusega kell 11.00 ja 24-ndal juulil algusega kell 16.00 mistahes ilmaga.

NB! Lemmikloomad ning järelevalveta jäetud lapsed pole teretulnud. 

Hea uudis on ehk ka see, et avatud aia päevadel on müügiplatsil kõik püsililled 20% soodsama hinnaga. (välja arvatud P9 pottides ja soodushindadega istikud). Soodustus kehtib aiandis ning  veebipoes tellijatele ühtemoodi.