Uus 2015 Aiasõbras

Head iluaiandushuvilised, Aiasõbra perel on hea meel teavitada suurematest uuendustest meie sortimendis "Kevad 2015". Kogu müügiletulev sortiment on nüüd kodulehel väljas ja tellimusi võib julgelt planeerima hakata. Need sordid, mida me pole viimaste aastate jooksul müünud, on koondatud nupu alla "Uus 2015". Siit leiab hõlpsasti üles ja saab ülevaate uuematest püsililledest, lillesibulatest ja muudest taimedest, mida me pole seni oma klientidele pakkunud.

Uuendusena pakume nendele aiapidajatele, kellel pole hetkel kindlaid eelistusi - mitmesuguseid säästukomplekte, mis komplekteeritakse Aiasõbra laos või aiandis. Komplekti ostmisel on hinnavõit garanteeritud võrreldes ühe kaupa samade taimede ostmisega.

Üsna suur valik on ka soodushinnaga istikuid, mis on koondatud nupu "Soodustooted" alla. Tasub järgi uurida, mida Aiasõber varakevadel soodushinnaga pakub. Suve poole võivad hinnad seoses ümberistutamiste ja taimede kasvamisega muutuda kallima suunas.

Hea uudis on posti teel tellijatele: tavapärane postimaks on nüüdsest 5.90! Kui soovid sõidukulult kokku hoida ja väärtustad aega, siis telli aga julgelt pakk postiga koju või töö juurde.

Head kevade ootust soovides Aiasõber - sõber Sinu kõrval!