Soodustooted ja UUS 2014 tellimisest.

Ega talv taeva jää ja ega suur kevad tulemata jää. Aiasõbral on hea meel esitleda oma sortimenti saabuvaks aiandushooajaks. Nagu ikka, oleme hoolitsenud selgi korral, et iluaiandushuvilised leiaksid vähemalt 250 uut nimetust põnevikke meie sortimendist. Oleme jätkuvalt hea seisnud ka selle eest, et meil oleks pakkuda arvestatav kogus soodushinnaga istikuid. 

Nimetagem saabuv suvi üheskoos floksi suveks. Loodetavasti on saabuval suvel suurim valik flokse (leeklilli) ühes kohas just Aiasõbras. Kokku ligemale 70 erinevat nimetust. Paljud floksid on saadaval soodushinnaga 1.95. Miks on floksidel nii madal hind? Kas neil on midagi viga? Ei, ei, viga pole miskit. Saame flokse, ka paljusid teisi taimi pakkuda soodsa hinnaga sellepärast, et kevade algul on taimed noored ja kasvu alles alustanud. Soodushind kehtib seni, kuni taimed istutatakse suurtesse müügipottidesse.

Need aiapidajad, kes eelistavad oma kauba saada kätte postiteenust kasutades, siis teadke, et just praegu on õige aeg oma tellimused meile ära saata. Eelkõige soodustoodete ja uute sortide osas, sest kevade algul on postipakkide kaal väiksem ja postisaadetiste kättetoimetamise kulu kliendile madalam. Suurtes müügipottides istikute saatmine kesksuvel posti teel on märksa kulukam. Samas, ka suurtes pottides olevate meil talvitunud istikute osas saame just kevade algul pakkuda klientidele võimalust, et võtame enamasti istikud potist välja ning üritame saata nii väikse mullapalliga, kui võimalik.

Seega hea sõber, vaata palun meie nimekiri üle ja anna oma soovidest varakult teada, et saaksime Sulle pakkuda parimat hinda.

Toredat talve jätku soovides Aiasõber - sõber Sinu kõrval!