Atäh kõigile Aiasõbra klientidele!

Täname kõiki meie tublisid kliente, kes Te aitasite Aiasõbral hakkama saada järjekordse toreda aiandushooajaga. Meie aiand on nüüd suletud ja istikud on talveootel. Loodetavasti tuleb talv aednikele ja Teie aiataimedele sel aastal parem, leebem ja turvalisem, kui eelmisel korral.

Kasutame talveaega selleks, et valmistada oma sõpradele ette rohkelt rohelisi üllatusi järgmiseks aiandushooajaks. Kindlasti toome sortimenti vähemalt 200 uut sorti püsililli, 20-30 uut ilupuud ja põõsast, samuti mitmeid marjakultuure. Uudisena pakume alates kevadest ka suureõieliste elulõngade istikuid, suure valiku kasvuturbaid, erinevaid väetisi, vesiroti tõrjeks Brody kuubikuid ja mitmesuguseid viljapuid. Meie uuenenud sortimendiga saab veebilehe vahendusel tutvuda loodetavasti juba novembrikuu esimesel poolel. Talve jooksul lisandub sortimenti tasapisi juurde mitmesuguseid müügiartikleid. Samas avame ka võimalused istikute aastaringseks ettetellimiseks.

Mõnusat sügise jätku, valgeid jõule  ja head vastupidamist külmale talvele soovib kõigile meie klientidele ja Teie lähedastele Aiasõbra aiapere. Kohtumiseni uuel kevadel! Aiasõber - sõber Sinu kõrval!