Tänuavaldus.

Äitäh kõigile meie tublidele klientidele, kes Te aitasite Aiasõbral hakkama saada järjekordse toreda aiandushooajaga. Meie aiand on nüüd suletud ja istikud on talveootel. Loodetavasti tuleb talv aednikele ja aiataimedele sel aastal parem, leebem ja turvalisem, kui eelmisel korral.

Kasutame talveaega selleks, et valmistada oma sõpradele ette rohkelt rohelisi üllatusi järgmiseks aiandushooajaks. Kindlasti toome sortimenti vähemalt 200 uut sorti püsililli, 20-30 uut ilupuud ja põõsast, samuti mitmeid marjakultuure. Uudisena pakume alates kevadest ka viljapuid. Meie uuenenud sortimendiga saab veebilehe vahendusel tutvuda loodetavasti juba aastavahetuse paiku. Samas avame ka võimalused tellimiseks.

Mitmed kliendid on kurtnud, et Aiasõbral on küll põnev sortiment, kuid postiteel saadetise kojutellimine on väga kulukas kõrgete saatekulude tõttu. Vaatame talve jooksul uuesti üle meie postisaate kulud ja igal juhul katsume siin posti teel tellida soovijatele vastu tulla ning muuta meie kättetoimetamise hinnakirja kliendisõbralikumaks. Ihaldusväärne istik ei peaks jääma hirmsuure postikulu tõttu saamata.

Mõnusat sügise jätku, valgeid jõule  ja head vastupidamist külmale talvele soovib kõigile meie klientidele ja Teie lähedastele Aiasõbra aiapere. Kohtumiseni uuel kevadel!