Tingmärgid

Päikeseline kasvukoht

Poolvarjuline kasvukoht

Varjuline kasvukoht

Kuivale pinnasele

Parasniiskele pinnasele

Niiskele pinnasele

Sobib lõikelilleks

Lõhnavad õied või lehestik

Sobib potitaimeks

Sobib amplisse

Patendeeritud sort

Lehtdekoratiivne

Putukaid meelitav

Mittesöödav

Search
Generic filters

Sündmused 2021

* Kohtume Tartu Maamessil 15-17 aprillil, 2021. Aiasõbra väljapaneku leiad messihallis. Seekord eksponeerime rikkalikku rooside ja maasika frigotaimede valikut. Ei puudu ka lillesibulad ja püsililled. Eriti rikkalik valik on kõikvõimalikke liiliasibulaid.

* Külasta meid Türi Lillelaadal 21-23 mail, 2021. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede ja roosidecvalikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.

* Jaanikuu pöörane osturalli toimub 15-21. juunil, 2021. Ja-jaa – nädal aega sel korral! Selle nädala jooksul pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Mida täpselt – jälgige reklaami meie kodulehel. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra osturallil.

* Avatud talude päev 2021 Aiasõbras 16, 17 ja 18. juulil. Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit. Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega.

18. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00 on võimalus osaleda aiaringkäikudel kollektsiooniaias, saab ülevaate aed-päevaliiliate hübridiseerimisest, korraldatud on toitlustamine ja huvilistel on võimalus mängida muruplatsil rannatennist. Programmi veel ka täiendame. Jälgige teadaandeid meie kodulehel.

Vaatamisväärsused

* Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 01. juuni – 05. september, 2020. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailutaime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 5 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka ostuinfo alt.