Tingmärgid

Päikeseline kasvukoht

Poolvarjuline kasvukoht

Varjuline kasvukoht

Kuivale pinnasele

Parasniiskele pinnasele

Niiskele pinnasele

Sobib lõikelilleks

Lõhnavad õied või lehestik

Sobib potitaimeks

Sobib amplisse

Patendeeritud sort

Lehtdekoratiivne

Putukaid meelitav

Mittesöödav

Search
Generic filters

Tulevad sündmused

* Kohtume Tartu Maamessil 16-18 aprillil, 2020. Aiasõbra väljapaneku leiad messihallis. Seekord eksponeerime rikkalikku rooside ja maasika frigotaimede valikut. Ei puudu ka lillesibulad ja püsililled.

* Külasta meid Türi Lillelaadal 15-17 mail, 2020. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede ja roosidecvalikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.

* Pikk ostupäev toimub 19-20. juunil, 2020. Ja-jaa – kaks päeva sel korral! Reedel 19. juunil avame aiandi kell 7.00 hommikul ning jääme avatuks kuni kella 20.00-ni õhtul. Laupäeval oleme avatud 8.00 – 18.00. Pika ostupäeva jooksul pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra pikal ostupäeval.

* Avatud talude päev 2020 Aiasõbras 17, 18 ja 19. juulil. Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit. Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega.

19. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00 on võimalus osaleda aiaringkäikudel kollektsiooniaias, saab ülevaate aed-päevaliiliate hübridiseerimisest, korraldatud on toitlustamine ja huvilistel on võimalus mängida muruplatsil rannatennist. Programmi veel ka täiendame.

Vaatamisväärsused

* Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 01. juuni – 05. september, 2020. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailutaime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 5 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka ostuinfo alt.