Tingmärgid

Päikeseline kasvukoht

Poolvarjuline kasvukoht

Varjuline kasvukoht

Kuivale pinnasele

Parasniiskele pinnasele

Niiskele pinnasele

Sobib lõikelilleks

Lõhnavad õied või lehestik

Sobib potitaimeks

Sobib amplisse

Patendeeritud sort

Lehtdekoratiivne

Putukaid meelitav

Mittesöödav

Search
Generic filters

Tule tööle

Müügiassistent. Pakume tööd toimekale müügiassistendile, kelle igapäevased tööülesanded kontoris mahutavad järgmisi tegevusi; klientidega suhtlemine, tellimuste töötlemine, postisaadetiste vormistamine, müügidokumentide koostamine, etikettide, siltide ja teadete trükkimine, vahel ka klientide teenindamine aiandi kassas ja müügiplatsil. Lisaks laoseisude jälgimine ja vajadusel e-poes korrigeerimine, osalemine inventuurides, õppepäevadel ja kliendiüritustel.

Kasuks tuleb ühe võõrkeele kõnetasemel valdamine, varasem töökogemus sarnasel tegevusalal ja klaviatuuril nobedalt liikuvate näppude olemasolu.

Vajalikud isikuomadused; sihikindlus, hea stressitaluvus, täpsus, ladus suhtlemisoskus, soov viia alustatud asjad võiduka lõpuni.

Omalt poolt pakume väikest, kuid sõbralikku, toetavat ja töökat kollektiivi. Võimalust soetada soodsalt mitmesugust istutusmaterjali, valdkonnale omast töötasu. Lisaboonusena looduslähedast töökeskkonda eemal linna kärast ning saasteallikatest. Ja mis kõige tähtsam: meie aiandushuvilised kliendid kuuluvad inimkonna paremikku!

Töökoht on lapsepuhkusel oleva töötaja asendamiseks. Vajame asendustöötajat ajavahemikul 15. veebruar kuni 30. september, 2021.

Kontakt: Lembit Kaarna, 551 0131 või e-post: lembit@aiasober.ee

 

 

Aednik. Pakume tööd tublile aednikule, kes on sinasõber eluslooduse ja aiataimedega. Igapäevased tegevused töökohal on; taimede istutamine, vahel ka paljundamine, müügiks ettevalmistamine, tellimuste komplekteerimine, muud istikute hooldamisega seotud tegevused, müügiplatsi korrashoid, aiandis klientide abistamine ja teenindamine. Lisaks osalemine taimmaterjali inventeerimistel, kliendiüritustel ja õppepäevadel.

Vajalikud isikuomadused on; vastutustunne, orienteeritus tulemusele, korrektsus ja soov olla klientidele tarvilik. Kasuks tuleb hea füüsiline vorm ja erinevate ilmastiku olude vaevata talumise võime.

Omaltpoolt pakume töötamist väikeses, kuid sõbralikus ja toetavas meeskonnas, looduslähedast töökeskkonda, võimalust tundma õppida ja soodsalt soetada väga suurt aiailutaimede sortimenti, valdkonnale omast konkurentsivõimelist töötasu ja paindlikku töögraafikut.

Töökoht on hooajaline. Tööle asumise aeg 15. märts ja viimane tööpäev 31. oktoober, 2021.

Kontakt: Lembit Kaarna, 551 0131 või e-post: lembit@aiasober.ee