Vaba töökoht

Otsime koostööpartnerit aednik-maastikuehitajat. Töö sisu: aedade terviklahenduste, hekkide, rohe- ja istutusalade rajamine, lillede, puude ja põõsaste istutamine, nende hilisem hooldamine, puittaimede ja viljapuude lõikus, hekkide pügamine, lihtsamate aia- ja pargirajatiste ning käiguteede ehitamine jms. Mitmesuguste majapidamistööde ja teenuse osutamine. Näiteks puude lõhkumine, heina niitmine, aiarajatiste survepesu, kaevetööd väikekopaga, maapinna freesimine, kõnniteede ja platside rajamine renoveerimine jms.

Vajalik on erialane haridus ja/või kehtiva maastikuehitaja kutsetunnistuse olemasolu või selle omandamine lähiajal. Vajalik on hea füüsiline vorm, suurepärane tervislik seisund ja kindel tahe teha eelpool nimetatud töid. Kasuks tuleb E-kategooria juhiloa, laadurijuhi tunnistuse ja taimekaitsetöötaja tunnistuse olemasolu või nende omandamine lähiajal. Positiivne on kui omad varasemat töökogemust maastikuehitajana. Töötamine tööettevõtu lepingutega projektipõhiselt, ehk kui tellimusi on, siis on ka tööd. Omalt poolt pakume kaasaegset tulemustele orienteeritud motivatsioonipaketti. Töötamise asukoht: vastavalt klientide tellimustele üle Eesti.
 
Alates aprillist vaheldusrikas töö taimede istutaja-potistajale. Töö sisu: istutusmaterjali potistamine, istikute sorteerimine, markeerimine, taimede hooldamine, paljundamine, mitmesuguste puukoolile vajalike majapidamistööde tegemine, talvekatete eemaldamine ja paigaldamine, kastmine ja palju muud.

Vajalik on hea tervislik seisukord, kindel soov tegeleda taimedega ja valmisolek töötada vajadusel ka välitingimustes. Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel tegevusalal.

Omalt poolt pakume suurepärast võimalust tundma õppida ja soetada väga laialdast aiataimede sortimenti, sõbralikku toimekat meeskonda ja valdkonnale omast konkurentsivõimelist töötasu.

Töö on hooajaline. Tööleasumise aeg aprillikuu algul, 2018. Tööd jätkub mitmeks kuuks.

Töötamise asukoht: Ändi tee 18, Tüki küla, Tähtvere vald, Tartu maakond (vaata Google Map kontakti alt www.aiasober.ee).