Vaba töökoht

Vajame müügiassistenti! (Tööpakkumine on hetkel aktiivne)

Vajame oma aianduslikku meeskonda müügiassistenti. Otsime töötajat, kes tegeleks klientide teenindamisega, haldaks kliendibaasi, aitaks kavandada ning läbi viia müügikampaaniaid, hangiks tagasisidet klientidelt ja oleks alati valmis vastama klientide küsimustele. Aiasõbra müügiassistent tegeleb nii aiandit külastavate ostuhuviliste, kui ka postimüügi klientide  teenindamisega ning lahendab nende muresid. Igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad ka arvete, pakkumiste, saatelehtede ja teiste müügidokumentide koostamine ning kõnedele ja kirjadele vastamine. Tööülesannete hulka kuulub ka müügisortimendi ettevalmistamine, hinnastamine, kodulehe haldamine jms.

Vajalik on hea eestikeelne suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, ladus suhtlemisstiil, märkamisvõime ja klaviatuuril nobedalt liikuvate näppude olemasolu. Kasuks tuleb varasem töötamine sarnasel tegevusalal, ühe võõrkeele suhtlustasandil valdamine ja aianduslik või majandusega seotud haridus.

Töötamise asukoht: Ändi tee 18, Tüki küla, Tähtvere vald, Tartu maakond (vaata Google Map kontakti alt www.aiasober.ee).

Omalt poolt pakume mõnusalt väikest ja sõbralikku toetavat töökollektiivi, võimalust aianduslikuks enesetäiendamiseks, soodustingimustel laialdast valikut aiailutaimi, paindlikku tööaega ja valdkonnale vastavat konkurentsivõimelist töötasu.

Kui tunned, et Sulle võiks selline töö sobida, oled huvitatud võimalusest tundma õppida väga suurt hulka erinevaid aiailu taimi, soovid veeta oma tööpäevad väljaspool linnakära, siis võta meiega koheselt ühendust ja lepime kokku kohtumisaja. Loomulikult loeksime suure huviga Sinu CV-d ja saaksime eelnevalt teada, miks arvad, et just Sina oled Aiasõbra aiandi jaoks hea valik. Oma CV koos motivatsioonikirjaga  saad saata aadressile aiasober@aiasober.ee Lisainfo saamiseks helista tel 5510131 Lembit Kaarnale.