Vaba töökoht

Vajame uusi töötajaid ja pakume tööd!

1. Müügiassistendile. Töö sisu: kliendibaasi haldamine, osalemine müügiürituste ja kampaaniate kavandamisel ning läbiviimisel, müügidokumentide vormistamine, klientidega igakülgne suhtlemine ja nende murede lahendamine, müügisortimendi ettevalmistamine ja tutvustamine ning muud klientide ja müügiga seotud tegevused. 

Vajalik on hea eestikeelne suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus, ladus suhtlemisstiil, märkamisvõime ja klaviatuuril nobedalt liikuvate näppude olemasolu. Kasuks tuleb varasem töötamine sarnasel tegevusalal, ühe võõrkeele suhtlustasandil valdamine ja aianduslik või majandusega seotud hariduslik taust. Kasuks tuleb hea tervislik seisukord ja empaatiavõimelisus.

Omalt poolt pakume mõnusalt väikest ja sõbralikku toetavat töökollektiivi, võimalust aianduslikuks enesetäiendamiseks, soodustingimustel laialdast valikut aiailutaimi, paindlikku tööaega ja valdkonnale vastavat konkurentsivõimelist tulemustele orienteeritud töötasu. NB! Kontoris on tervislik ahiküte.

Töötamise asukoht: Ändi tee 18, Tüki küla, Tähtvere vald, Tartu maakond (vaata Google Map kontakti alt www.aiasober.ee).

Tööle asumise aeg: veebruar, 2018.

 
2. Aednik-maastikuehitajale. Töö sisu: aedade terviklahenduste, hekkide, rohe- ja istutusalade rajamine, lillede, puude ja põõsaste istutamine, nende hilisem hooldamine, puittaimede ja viljapuude lõikus, hekkide pügamine, lihtsamate aia- ja pargirajatiste ning käiguteede ehitamine jms. Mitmesuguste majapidamistööde ja teenuse osutamine. Näiteks puude lõhkumine, heina niitmine, katuste ja aiarajatiste survepesu jms.
 
Vajalik on erialane haridus ja/või kehtiva maastikuehitaja kutsetunnistuse olemasolu või selle omandamine lähiajal. Vajalik on väga hea füüsiline vorm, suurepärane tervislik seisund ja kindel tahe teha eelpool nimetatud tööd. Kasuks tuleb E-kategooria juhiloa, laadurijuhi tunnistuse ja taimekaitsetöötaja tunnistuse olemasolu või nende omandamine lähiajal. Positiivne on kui omad varasemat töökogemust maastikuehitajana. 
Omalt poolt pakume kaasaegset tulemustele orienteeritud motivatsioonipaketti (püsitasu + projektipõhine tulemustasu + pädevuste efektiivse rakendamise boonus).
 
Töötamise asukoht: vastavalt klientide tellimustele üle Eesti.
 
Tööle asumise aeg aprillis-mais, 2018.

 3. Abiaednikule. Töö sisu: istutusmaterjali potistamine, istikute sorteerimine, markeerimine, taimede hooldamine, müügiplatsi korrashoid, tellimuste komplekteerimine, vajadusel klientide teenindamine aiandis, mitmesuguste puukoolile vajalike majapidamistööde tegemine, talvekatete eemaldamine ja paigaldamine, kastmine ja palju muud.

Vajalik on hea tervislik seisukord, kindel soov tegeleda taimedega, ladus suhtlemisstiil ja valmisolek töötada välitingimustes. Kasuks tuleb varasem töökogemus sarnasel tegevusalal, erialane haridus või selle omandamine ja harjumus korralikult tööl käia.

Omalt poolt pakume suurepärast võimalust tundma õppida ja soetada väga laialdast aiataimede sortimenti, sõbralikku toimekat meeskonda ja valdkonnale omast konkurentsivõimelist töötasu.

Töö on hooajaline. Tööleasumise aeg märtsis-aprillis, 2018. Tööd jätkub kuni rändlinnud lahkuvad.

Töötamise asukoht: Ändi tee 18, Tüki küla, Tähtvere vald, Tartu maakond (vaata Google Map kontakti alt www.aiasober.ee).

 
Kui tunned, et Sulle võiks ülal kirjeldatud töödest mõni sobida, soovid veeta oma tööpäevad väljaspool linnakära, siis võta meiega ühendust ja lepime kokku kohtumisaja. Loomulikult loeksime suure huviga Sinu CV-d ja saaksime eelnevalt teada, mis motiveerib Sind meie töökohale kandideerima. Dokumendid  saad saata aadressile aiasober@aiasober.ee Lisainfo saamiseks helista tel 5510131 Lembit Kaarnale.