Võimalus praktiseerida, õppida töö käigus ja teenida raha!

Pakume oma fännidele, klientidele, aianduseriala õppuritele ja muidu rohenäppudele võimalust praktilise töö käigus tundma õppida suurt kogust püsililli ja ka teisi aiailu taimi, nende hooldamist ja kasvunõudeid. Praktikal saab näha reaalselt toimivat aiandit, proovida aiapidajate klienditeenindaja ametit, teha värskes õhus tublisti tööd ja kohtuda paljude rohehuvilistega.

Aprillis tõmbame hooaja käima, koristame talverääma, istutame, potistame, väetame, turgutame istikuid ja paneme kaubad välja. Mais toimub intensiivne klientide teenindamine. Komplekteerime, pakendame, hooldame taimi, jätkuvalt istutame ja teeme muid puukoolis vajalikke toiminguid. Juunis alustame mitmete müügi kampaaniatega ning jätkame maikuu tegevusi. Juulis ja augustis naudime suvehõngulisi tööpäevi, jätkuvalt korraldame aiandis kliendiüritusi ja hooldame istikuid. Septembris hakkame hooaega lõpetama. Oktoobris - lõikuspidu.

Praktikale on oodatud kõik huvilised, kes ei põlga töötada vabas looduses, kellel on huvi püsilillede ja teiste aiataimede vastu. Toimumisaegade osas saab kokku leppida Lembit Kaarnaga tel 551 0131. Oma huvist saad teada anda ka e-kirjaga aadressil lembit@aiasober.ee Mõnele kaugemalt tulijale saame pakkuda ka majutust. Töö on tasustatud tunnitasu alusel arvestades tööpanust. Ilmastikule kohane riietus peab praktiseerijal omal olema, kuid meie pakume töökindaid ja vajadusel isikukaitse vahendeid. Tööpäevade kestuses saame paindlikult kokku leppida, kuid algusajad on vahemikus 7.30-9.00 ja lõpuaeg hiljemalt 18.00.  

Praktikat juhendab lillekasvatuse meisteraednik Lembit Kaarna. (Kutsetunnistus nr 115305) Enne helistamist mõtle selle üle, millistel nädalapäevadel ja kellaaegadel saad Aiasõbras panustada, kas oled valmis välja tulema mistahes ilma korral, püüa enda jaoks sõnastada praktika eesmärk ja õpiväljundid. Kohtade arv on piiratud, sest juhendajale on tavapäraselt  jõukohane kaks üheaegset praktikanti korraga, kuid mitte üle kolme.