Meie haljastajad

Nimi: Piret Pihtjõe
Telefon: +372 504 9835
E-mail: piret@virkus.com
Koduleht: http://www.õunapuu.eu

Lõikan õunapuid, kujundan ja haljastan aedu, katuseid ning hauaplatse. Viin läbi praktilisi õppepäevi ja annan nõu. Koostöös Vello Laanemaaga (www.kunstnik.ee) disainime ja ehitame ka aiarajatisi ning -mööblit. Isetegijatele mõeldud kalmukujundamise e-kursuse leiad www.kalmukujundus.eu  Viljapuude lõikamise ja igaaastase hooldamise kohta saad lugeda www.õunapuu.eu  http://www.xn--unapuu-oxa.eu/

Minu lõigatud viljapuud: http://www.youtube.com/watch?v=T7TSt17MOMo&feature=youtu.be  http://www.youtube.com/watch?v=T7TSt17MOMo

Nimi: Mailis Laanemäe
Telefon: +372 5698 0933
E-mail: mailis@gardener.ee
Koduleht: http://www.gardener.ee
Olen vabakutseline aiakujundaja. Pakun võimalust tellida aiakujunduse ja maastikuehituse terviklahendus ühest kohast põhimõttel: ideest, plaanist ja projektist rajamise ning hoolduseni.
Nimi: Liina Oja
Telefon: +372 5698 5684
E-mail: liinaoja@hot.ee
Koduleht:

Tegelen aedade ja haljasalade kujundamisega aktiivsemalt 2005. a. kevadest. 2003. a. lõpetasin Eesti Põllumajandusülikoolis maastikuarhitektuuri eriala. Mulle pakub rõõmu kujundada nii väikeseid koduaedu kui suuremaid parke ja avalikke haljasalasid. Eriliseks huviobjektiks on meie vanad mõisapargid.
Kõigile, kes vajavad head nõu või abikätt haljastuse alal, jagan hea meelega oma teadmisi ja kogemusi. Teen nii eskiise kui detailseid projekte.
Koostöös Teiega loome enese ümber koduse ja kauni ümbruse.

Nimi: Reet Palusalu
Telefon: +372 517 5869
E-mail: reet.palusalu@mail.ee
Koduleht:

Räpina Aianduskooli õppejõud. Raamatute „Kalmu kujundamine“ ja „Taluaia taimed“ autor. Kõrgmeisterlikkuse tasemel rajatud koduaed on võidu toonud konkurssidel „Kodu Kauniks 2008“ ja „Kaunis Eesti Kodu 2009“. Huvi pakuvad keerukamad ja inspiratsiooninõudlikumad haljastuse rekonstrueerimise ja haljastusarhitektuuriliste lahendite väljatöötamine ja teostamine.

Vaata koduaia videot: http://www.youtube.com/watch?v=v46EPoz5vB8