Turistile

Sündmused

* Kohtume Tartu Maamessil 20-22 aprillil, 2017. Aiasõbra väljapaneku leiad messihallis. Seekord eksponeerime rikkalikku rooside ja maasika frigotaimede valikut. Ei puudu ka lillesibulad ja seemned.

* Külasta meid Türi Lillelaadal 19-21 mail, 2017. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede valikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.

* Pikk ostupäev 22. juunil, 2017. Avame aiandi kell 6.00 hommikul ning jääme avatuks kuni kella 21.00-ni õhtul. Pika ostupäeva jooksul pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra ostupäeval.

* Avatud talude päev Aiasõbras 23. juulil kell 10.00 - 17.00. Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit. Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega. 

Paaristäistundidel on võimalus osaleda aiaringkäikudel kollektsiooniaias, saab ülevaate aed-päevaliiliate hübridiseerimisest, korraldatud on toitlustamine ja huvilistel on võimalus mängida muruplatsil rannatennist. Programmi veel ka täiendame.

 * Püsilillede päev Aiasõbra aiandis leiab aset 04-05 august 2017.a Täpsema kava avaldame eelnevalt uudiste rubriigis. Üritusel osalemine on kõigile soovijaile tasuta. Üritus toimub mistahes ilma korral ja on kõigile huvilistele tasuta. Ekskursioonidel palume ajad aegsasti kokku leppida.

* Kataloog Kevad 2017 ilmub Maalehe vahel 30-ndal märtsil.

* Kataloog Suvi 2017 ilmub Maalehe vahel 27-ndal aprillil.

Vaatamisväärsused

*Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 15. mai - 05. september, 2017. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailu taime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 2 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka  ostuinfo alt.