Turistile

Sündmused

* Kohtume Tartu Maamessil 25-27 aprillil, 2019. Aiasõbra väljapaneku leiad messihallis. Seekord eksponeerime rikkalikku rooside ja maasika frigotaimede valikut. Ei puudu ka lillesibulad ja seemned.

* Külasta meid Türi Lillelaadal 17-19 mail, 2019. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede valikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.

* Pikk ostupäev 21. juunil, 2019. Avame aiandi kell 7.00 hommikul ning jääme avatuks kuni kella 20.00-ni õhtul. Pika ostupäeva jooksul pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra pikal ostupäeval.

* Avatud talude päev 2019 Aiasõbras 19, 20 ja 21. juulil. Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit. Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega. 

21. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00 on võimalus osaleda aiaringkäikudel kollektsiooniaias, saab ülevaate aed-päevaliiliate hübridiseerimisest, korraldatud on toitlustamine ja huvilistel on võimalus mängida muruplatsil rannatennist. Programmi veel ka täiendame.

 

Vaatamisväärsused

*Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 01. juuni - 05. september, 2019. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailu taime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 2 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka  ostuinfo alt.