Pakkumised

Tingmärgid

Päikeselisele kasvukohale

Poolvarjulisele kasvukohale

Täisvarjulisele kasvukohale

Kuivemale kasvukohale

Parasniiskele kasvukohale

Niiskeale kasvukohale

Sobib lõikelilleks

Lõhnavad õied või lehestik

Sobib potitaimeks

Sobib amplisse

Patendeeritud sort

Lehtdekoratiivne

Putukaid meelitav

Mittesöödav

Suurim kasvukõrgus

Suurim kasvulaius

Parim vahekaugus

Õitsemisaeg

 

Galerii/Sündmused

Sündmused

 

* Kohtume Tartu Maamessil 16-18 aprillil, 2020. Aiasõbra väljapaneku leiad messihallis. Seekord eksponeerime rikkalikku rooside ja maasika frigotaimede valikut. Ei puudu ka lillesibulad ja püsililled.

 

* Külasta meid Türi Lillelaadal 15-17 mail, 2020. Aiasõbra väljapaneku leiad traditsiooniliselt suurel muruplatsil. Seekord pakume laadalistele rikkalikku püsilillede ja rooside valikut. Soovijatele toome tasuta nende tellimused laadaplatsile kaasa.

 

Pikk ostupäev 19-20. juunil, 2020. Ja-jaa, sel korral kahel päeval! Reedel, 19-ndal juunil avame aiandi kell 7.00 hommikul ning jääme avatuks kuni kella 20.00-ni õhtul. Laupäeval oleme avatud 8.00 – 18.00. Pika ostupäeva jooksul pakume rikkalikku valikut hinnaüllatusi. Teie rahakotile on väga kasulik osaleda Aiasõbra pikal ostupäeval.

 

* Avatud talude päev 2020 Aiasõbras 17, 18 ja 19. juulil. Üle-eestilist avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium koostöös Maamajanduse Infokeskusega. Sellel aastal on koostööpartneriteks ka Eesti Põllumeeste Keskliit ja Eestimaa Talupidajate Keskliit. Samuti tehakse koostööd LEADER tegevusgruppidega. 

 

19. juulil (pühapäev) algusega kell 11.00 ja kell 14.00 on võimalus osaleda aiaringkäikudel kollektsiooniaias, saab ülevaate aed-päevaliiliate hübridiseerimisest, korraldatud on toitlustamine ja huvilistel on võimalus mängida muruplatsil rannatennist. Programmi veel ka täiendame.

 

Vaatamisväärsused

*Koduaed ja aed-päevaliiliate kollektsioon on külastajatele avatud 01. juuni – 05. september, 2020. Koduaias leidub ligemale kaks tuhat erinevat aiailu taime ja aed-päevaliiliate kollektsioonis üle 200 erineva sordi. Aiapileti saab osta aiandi lahtioleku aegadel kassast. Aiapilet maksab 5 eurot. Aiagiidi saab tellida eraldi tasu eest. Giidi tasu on 15 eurot ühe ringkäigu kohta. Vaata ka  ostuinfo alt.